MÖBLER / Bord / Piedestal 16516164
nr 1651 6164
Piedestal
med stenskiva. Höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 20:42:34
300 kr
350 kr